Administratsioon ja tugiteenistused

INFO  (E-P 7.00-19.00)

 

435 2008

 
       

SEKRETÄR

Merike Aaremaa 434 3043  vmh at vmh dot ee
Arhivaar Viivi Hipeli 435 2028  viivi dot hipeli at vmh dot ee
       

JUHATUS

     
Juhatuse esimees Priit Tampere 434 3043 priit dot tampere at vmh dot ee

Juhatuse liige

Mart Kull

434 3043

mart dot kull at vmh dot ee

Juhatuse liige Katrin Kaarma 434 3043 katrin dot kaarma at vmh dot ee

HANKEÜKSUS

Vastutav hankespetsialist

 

Rein Telling

 

5224885

 

 

rein.telling@vmh.ee 

PERSONALITEENISTUS      

Personalijuht

Piret Sults 526 5227

piret.sults@vmh.ee

Peaspetsialist

Pille Reedi

435 2030

pille dot reedi at vmh dot ee

Töökeskkonnaspetsialist Nele Šott 56282416

nele.sott@vmh.ee


Personalispetsialist

Kati Saar

 435 2029
 
kati dot saar at vmh dot ee

KOOLITUSKESKUS

     

Koolitusjuht

Signe Susi 510 9423 signe dot susi at vmh dot ee

Koolitusspetsialist

Hedit Toss 435 2016 hedit dot toss at vmh dot ee
       

ÕENDUSJUHTIMINE

     
Õendusjuht     

Kliiniline arendusjuht

Kvaliteediõde

Signe Asi

Helina Randma

 55655215

5558 9335

 signe dot asi at vmh dot ee

helina.randma@vmh.ee

SOTSIAALTÖÖ JUHTIMINE

     
Sotsiaaltöö juht Kairi Nool 5301 4412 kairi dot nool at vmh dot ee

Sotsiaaltöötaja

Ege Tammeorg 5373 1213

ege dot tammeorg at vmh dot ee

       
       
KOOSTÖÖTEENUSTE TEENISTUS      

Koostööteenuste juht

Krista Valdvee

5349 5332

krista dot valdvee at vmh dot ee

Kogukonnateenuste juht

Triinu Rõigas 435 2161 triinu dot roigas at vmh dot ee

Kommunikatsioonijuht

Ene Veiksaar

5301 6518

 ene dot veiksaar at vmh dot ee

       
       
KVALITEEDITEENISTUS      

Kvaliteediteenistuse juht

Kvaliteedispetsialist 

Teabehaldur

Protsessianalüütik

Kätlin Venderström

Kaarin Sarapuu

Marju Teder

Anu Oinberg

435 2027

435 2039

435 2049

435 2049

katlin dot venderstrom at vmh dot ee

kaarin.sarapuu@vmh.ee

marju.teder@vmh.ee

anu.oinberg@vmh.ee

 

HALDUSTEENISTUS

   
Haldusteenistuse juhtAndrus Plees

5087 959

andrus.plees at vmh dot ee

Logistika- ja remondiosakonna juhataja

Taavi Lemming435 2010
5332 1434

taavi dot lemming at vmh dot ee

Majandusosakonna juhatajaEne Riig435 2001
523 7123
ene dot riig at vmh dot ee

Tehnikaosakonna juhataja 

Toivo Tago435 2038toivo dot tago at vmh dot ee

Toitlustusosakonna juhataja

Puhastusüksuse juht

Gea Raud

Krista Varm

435 2041

58836 186

gea dot raud at vmh dot ee

krista.varm@vmh.ee

FINANTSTEENISTUS

 

 

 

FinantsjuhtKersti Rekor435 2014kersti dot rekor at vmh dot ee

Raamatupidamine

 435 2015palk at vmh dot ee
IT-TEENISTUS   
Infotehnoloogiateenistuse juhtMeelis Kerbo

505 8218

meelis dot kerbo at vmh dot ee