Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15
(3., 10.02 ja 17.02)
9-15
(4., 11.02 ja 18.02)
9-14
(12.02)
9-14
(26.02)
9-14
(., 20.02 ja 27.02)
8-12
(7., 14.02 ja 28.02)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-12 - -
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-12
(11., 18.02 ja 25.02)
- - -
Endoskoopilised uuringud Marina Kanter - - - - -
Günekoloog Malle Praks 8-12
13-16
(3.02 ja 17.02)
8-12
(4.02 ja 18.02)
8-12
13-15
(5.02 ja 19.02)
8-12
13-16
(6.02 ja 20.02)
-
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(10.02)
- 10-12
13-16
(5., 12., 19.02 ja 26.02)
8-12
(6.02 ja 13.02)
8-12
(21.02 ja 28.02)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(3.02)
8-12
(4.02 ja 18.02)
8-12
(5.02 ja 12.02)
- 10-12
13-16
(7.02 ja 14.02)
Günekoloog Leeni Soomere 8-12
13-16
(3.02 ja 10.02)
- 8-12
13.16
(12., 19.02 ja 26.02)
8-12
13-16
(13., 20.02 ja 27.02)
8-12
13-16
(7.02 ja 21.02)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(4., 11.02 ja 18.02)
- 8-12
13-16
(6.02)
-
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12
13-16
(5.02)
- -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 10-16 - 13.02 koolitus
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 10-16 8-14 7.02 ja 13.02 koolitus
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 9-14
(11.02 ja 18.02)
- - 9-14
(7., 14.02 ja 21.02)
4.-06.02 koolitus; 25.-28.02 puhkus
Kirurg Jaan Kõiv 9-15.30
(3., 10.02 ja 17.02)
- - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - - 9-15.30
(7., 14., 21.02 ja 28.02)
Kirurg Andres Tiit - 9-15.30
(4., 11., 18.02 ja 25.02)
- - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 9-15.30
(6., 13., 20.02 ja 27.02)
-
Kirurg Enno Kase - - 9-15.30
(12., 19.02 ja 26.02)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14
(3., 10.02 ja 17.02)
8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 9-13
(6.02 ja 27.02)
9-13
(7., 14., 21.02 ja 28.02)
Kopsuarst Helina Survo - - 9-15 9-15
(13.02 ja 20.02)
-
Lastearst Gerli Mirka 12-15
(3., 10.02 ja 17.02)
- 12-15 - -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-18
(3., 10.02 ja 17.02)
15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15
(3., 10.02 ja 17.02)
- - - 9-15 14.02 koolitus
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15
(3., 10.02 ja 17.02)
9-14 9-15 10-16
(2., 16., 23.02 ja 30.02)
9-15
(3., 17.02 ja 24.02)
14.02 koolitus; 21.- 28.02 puhkus
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(13.02)
-
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14
(10.02)
9-14>/br>(25.02) - - 8.30-15
Neuroloog Pille Murumaa - - 8.30-15
(12.02 ja 19.02)
- -
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30
(4.02 ja 18.02)
- - -
Noorte nõustaja Malle Praks - 13-16
(4.02 ja 18.02)
- - 8-16
(7.02 ja 21.02)
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(3., 10.02 ja 17.02)
- - -
Noorte nõustaja Esta Vahtra - - 9-16
(5., 12., 19.02 ja 26.02)
- -
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-15 -
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - - 24.02-2.03 puhkus
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
(korduvad patsiendid)
Psühhiaater Üllar Kerner - - - - -
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Karmen Vool - - 8.30-15.30 - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Psühholoog Andres Valk - 9-15.30 - - -
Psühholoog Riina Pürg - - 9-16 - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15
(3.02 ja 10.02)
- - - 8-15
(21.02 ja 28.02)
Reumatoloog Annika Valner - - 8.20-16
(6.02 ja 27.02)
- -
Reumatoloog Mart Kull - - - 12-15
(20.02)
-
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(3.02 ja 10.02)
- - 8-14
(13.02 ja 27.02)
8-14
(7., 14.02 ja 28.02)
17.-26.02 puhkus, 4.-6.02 koolitus
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Diana Letjutšaja - - - - -
Silmaarst Aleks Kree - - - 9-16
(20.02)
-
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(12., 19.02 ja 26.02)
- -
Taastusravi arst Mare Koort 10-12 8.20-12 9-12
(5.02)
8.40-12 10-12
Taastusravi arst Krista Lääne - - - - -
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - - 9-11
(20.02 ja 27.02)
- 4.-6.02 koolitus
Uneraviõde Ketlin Veeväli 9-15
(3.02)
9-13
(10.02 ja 17.02)
- - - -
Uroloog Tõnu Juul 10-13
(3., 10.02 ja 17.02)
- - - -