Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15 9-14
(19.09)
9-12
(20.09)
9-14
8-12
(7., 14.09 ja 28.09)
3.-4.09 ja 26.-28.09 koolitus
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-13 - -
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-11 - - -
Günekoloog Malle Praks 8-12
13-16
(10., 17.09 ja 24.09)
8-12
(11., 18.09 ja 25.09)
8-12
13-16
(12., 19.09 ja 26.09)
8-12
13-16
(13., 20.09 ja 27.09)
-
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(17.09)
8-10
13-16
(4., 11.09 ja 18.09)
10-12
13-16
(5., 12., 19.09 ja 26.09)
8-12
(6., 20.09 ja 27.09)
8-12
(7.09)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(10.09 ja 24.09)
8-12
(4., 11.09 ja 25.09)
8-12
(19.09)
8-10
13-16
(6.09 ja 20.09)
10-12
13-16
(7., 21.09 ja 28.09)
Günekoloog Leeni Soomere 8-12
13-16
(24.09)
8-12
13-16
(25.09)
8-12
13-16
(5.09)
8-12
13-16
(6., 20.09 ja 27.09)
8-12
13-16
(7.09 ja 21.09)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(4., 11., 18.09 ja 25.09)
8-12
13-16
(5., 12.09 ja 26.09)
- -
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12
13-16
(5., 12., 19.09 ja 26.09)
- -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 10-16 28.08-10.09 puhkus
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 10-16 8-11
(28.09)
8-14
(7., 14.09 ja 21.09)
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 9-14 9-14
(5., 12.09 ja 19.09)
- 9-14
Kirurg Jaan Kõiv 9-15.30 - - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - 9-15.30
(18.09)
- - 9-15.30
Kirurg Andres Tiit - 9-15.30
(4., 11.09 ja 25.09)
- - -
Kirurg Mati Lüdimois - - 9-15.30
(12.09)
9-15.30
(6., 13.09 ja 20.09)
-
Kirurg Enno Kase - - 9-15.30
(5., 19.09 ja 26.09)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 8-14
(6., 13.09 ja 20.09)
13-16
(27.09)
-
kopsuarst Talis Kirs - - 9-13
(5.09 ja 12.09)
9-13
(27.09)
9-13 14.-19.09 koolitus
Kopsuarst Helina Survo 9-15
(26.09)
Lastearst Tiia Voor - - 8.30-16
(5.09 ja 26.09)
- 12-16
(28.09)
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14
(24.09)
- - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14
(19.09 ja 26.09)
10-15
(20.09 ja 27.09)
-
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 - - - 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16 9-15 12.-14.09 koolitus
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(13.09)
-
Neuroloog Aili Orula - 8-14 8-14 8-14 8-12 11.-17.09 puhkus
Neuroloog Sandra Mallene - - - - 8-15
(14.09)
Neuroloog Katrin Põld - 12.20-15.40
(11.09 ja 25.09)
12.20-16
(13., 20.09 ja 27.09)
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Malle Praks - 13-16
(11., 18.09 ja 25.09)
- - 8-16
(14., 21.09 ja 28.09)
Noorte nõustaja Tiia Helve - - - - 9-16
(14., 21.09 ja 28.09)
Noorte nõustaja Esta Vahtra - - 11-15
(19.09 ja 26.09)
- -
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - - - 10-15 -
Psühhiaater Ene Reinsalu 9-11 - - - -
Psühhiaater Made Tamm - - - - 10-13
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - 11-15.30
(18.09 ja 25.09)
- - -
Psühhiaater Valdar Parve - - 12-13 - -
Psühhiaater Siret Pärli - 9-12 - - 9-12 haiguspuhkusel
Psühhiaater Üllar Kerner - - 9.30-13 10-13 -
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Aili Pajula - - - 8-10 -
Psühholoog Karmen Vool - - 8.30-15.30 - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-12 - 9-12 9-12 -
Psühholoog Andres Valk - 8.30-15.30 - - -
psühholoog Riina Pürg - 9-16 - - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15 - - - 8-15
(14.09 ja 28.09)
Silmaarst Kadri Põder 8-14 8-14 8-14 8-14 8-14
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - - 8-15 - -
sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(12.09 ja 26.09)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - - 9-14
(5.09 ja 19.09)
- -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-14 8-12 - 9-12 10-14 14.09 koolitus
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - 9-11 - -
Uroloog Tõnu Juul 10-13
(10., 17.09 ja 24.09)
- - - -