Üleminek uuele haigla infosüsteemile võib alates 5.novembrist tuua ette viivitusi registratuuris ja vastuvõttudel!

01.11.2021

Viljandi haigla läheb üle uuele haigla infosüsteemile eHL. Sellega seoses võib viivitusi tekkida registratuurides, mistõttu palume varuda aega ja tulla kohale veidi varem, seda nii ambulatoorsele kui statsionaarsele ravile tulles. Samuti võivad tavapärasest pisut pikeneda ambulatoorsete arstide vastuvõtud, uuringud ja protseduurid, kuna uues süsteemis muutub ka dokumenteerimine. 
 
Palume varuda aega ja kannatust ning soovime omalt poolt mõistvat suhtumist.
 
„Uue haigla infosüsteemi kasutuselevõtuga tekib otsene mõju patsiendi vaatest, kuna Viljandi haigla patisentide haiguslood hakkavad olema ühises andmebaasis Tartu Ülikooli Kliinikumi, Valga haigla, Põlva haigla ja Lõuna-Eesti haiglaga. Terviklik vaade raviajaloole ja andmetele aitab teha paremaid raviotsuseid ja lihtsustab raviarstide konsultatsioone Tartu Ülikooli Kliinikumiga“, ütles Viljandi haigla uuele infosüsteemile ülemineku projektijuht Anu Oinberg. 
 
Seoses Viljandi haigla üleminekuga uuele haigla infosüsteemile võib viibida vaktsineerimisinfo sisestamine infosüsteemi, see ei pruugi jõuda 24 tunni jooksul. Palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast!
 
 
 
Ene Veiksaar
SA Viljandi Haigla
kommunikatsioonijuht