Kabinet Arst E T K N R Märkused
Diabeediõde Reelika Espenberg 9-15
(31.01)
- 8-15
(19.01)
- 8-15
(7.01)
Endokrinoloog Hella Vides 9-15
(3, 10, 17 ja 24)
9-15
(4, 11, 18 ja 25)
8-12
(5.01)
9-14 8-12
(14, 21 ja 28)
Endokrinoloog Triin Eglit 9-16 - 9-16 - -
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-11 - - A405
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-11 - - -
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10 ja 13-16
(31.01)
8-10 ja 13-16
(4, 11 ja 25)
10-12
13-16
8-12
(27.01)
8-12
(7, 21 ja 28)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(10 ja 24)
8-12
(11, 18 ja 25)
8-12
(5, 19 ja 6)
8-10
13-16
(6, 20 ja 27)
10-12 ja 13-16
(21.01)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12, 13-16
(4 ja 18)
- - -
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12, 13-16 - -
Günekoloog Malle Praks - - 8-12, 13-16
(5, 19 ja 26)
- -
Infektsionist Kadri Kõivumägi - - - - -
Kardioloog Mai Soots - 10-15 8.20-14 9-15 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 9-15 8-14
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 8.40-14 - - -
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 8.20-15.20
(17 ja 24)
- 8.20-15.20
(5 ja 19)
8.20-15.20 -
Kirurg Jaan Kõiv 9-16 - - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - - 8.45-16
Kirurg Andres Tiit - 8.45-16 - - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 8.45-16 -
Kirurg Enno Kase - - 8.45-16 - -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 8-14
(20 ja 27)
8-14
Kopsuarst Helina Survo-Charaf - - 9-15 9-15
(6 ja 13)
-
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12
(3.01)
10.30-12.30
(10, 17, 24 ja 31)
- 9.30-12
(5.01),12-14
(1, 8, 15 ja 22)
- -
Lastearst Maarja Kärsin 12.30-14 - 12.30-14
(5.01)
- -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Liisa Vister 8-14 8-12 8-14 8-14
Lastepsühhiaater Inga Lehtsalu 9-15
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 - - - 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-15 9-15 10-16 -
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(13.01)
-
Neeruhaiguste arst Külli Kõlvald 10-14
(17.01)
- - - -
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14
(24.01)
- - - 9-14
(28.01)
Neuroloog Pille Murumaa 8-12
(10 ja 31)
- 8.30-15 - -
Neuroloog Aili Orula - 8-14 - 8-14 -
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(3, 17 ja 31)
12-19
(10 ja 24)
- - - -
Noorte nõustaja Esta Jüris - 9-16
(12 ja 26)
12-19
(5 ja 19)
- -
Noorte nõustamine Malle Praks - 8-12
13-16
(74, 18 ja 25)
- - 8-12
13-16
Ortopeed Marju Kelviste - 9-14
(11 ja 25)
- - 9-12
(7 ja 25)
Psühhiaater Carmen Arak - 9-15 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-14 -
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
(6, 13 ja 27)
-
Psühhiaater Pille Talvik 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15
Psühhiaater Inger Martihhin 9-14 - 9-14 10-14 -
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Reumaõde Ülle Older 8.30-15
(24.01)
8-15
(11.01)
9-12
(18.01)
- 8.30-15
(13.01)
10-16
(7.01) ja 9-15
(14 ja 28)
Reumatoloog Mare Tender 8-15
(3, 10, 24 ja 31)
- - - 8-15
(7, 14 ja 21)
Reumatoloog Annika Valner - - - 8-15
(6.01)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - - 10-15
(7 ja 28)
Silmaarst Kadri Põder 8-14 8-14 8-14 8-14 8-14
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Anne-Liis Matson 8-14.30
(10, 17 ja 31)
8-14.30
(11, 18 ja 25)
8-14.30
(12, 19 ja 26)
8-14.30
(20 ja 27)
8-14.30
7.01)
03-04.01 puhkus
Silmaarst Aleks Kree 9-16
(24.01)
- - - -
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Sisearst Margus Põder - - 12.40-16
(5 ja 19)
- -
Sisearst Marika Niinemets - - 12.40-16
(12 ja 26)
-
Sisearst Marion Ploovits 13-16
(17ja 31)
- - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(12, 19 ja 26)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - - - 8.20-12
(13, 20 ja 27)
-
Taastusravi arst Krista Lääne 14-16
(10, 17, 24 ja 31)
- 14-16
(5, 12, 19 ja 26)
- -
Töötervishoiuarst Ruudo Annus - - - 10-16
(20.01)
10-16
(28.01)
uneraviõde Ketlin Veeväli 9-15 - - - -
Uroloog Tõnu Juul 11-14.20
(10, 17 ja 24)
13-15 11-16 10-15 -
Vaimse tervise õde Eve Aavik 9-15
(10 ja 31)
- - 9-15
(5 ja 19)
9-15
(27.01)