Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15 9-12
(07.10)
9-14 8-12
(16,23 ja 30.10)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-12
(7 ja 28.10)
9-12
(15.10)
- A405
Endoskoopilised uuringud Enno Kase 9-12
(6, 20 ja 27.10)
Günekoloog Malle Praks - -
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(12.10)
8-10
13-16
(6 ja 13.10)
10-12
13-16
(7,14 ja 28.10)
8-12
(1.10)
8-12
(2 ja 30.10)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(5 ja 26.10)
8-12
(6,20 ja 27.10)
8-12
(14 ja 21.10)
8-10
13-16
(1, 8,15 ja 29.10)
10-12
13-16
(23.10)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(6, 13 ja 27.10)
- 8-12
13-16
(8, 15 ja 29.10)
-
Günekoloog Diana Vanaveski 9-12
13-16
(14, 21 ja 28.10)
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 8-15 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 9-15 8-14 20.10 koolitus, 26.- 30.10 puhkus
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 8.40-14 - - 8.40-14
(2 ja 9.10)
19-28.10 puhkus; 30.10 koolitus
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 8.20-16
(5 ja 19.10)
8.20-16
(14.10);
9.40-15
(28.10)
8.40-16
(1, 15 ja 29.10)
9-16
(8 ja 22.10)
Kirurg Jaan Kõiv 9-16
(7, 14 5, 12, 19 ja 26.10)
- - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - - 8.45-16
(2, 9, 16 ja 30.10)
Kirurg Andres Tiit - 8.45-16
(6, 13, 20 ja 27.10)
- -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 8.45-16
(1, 8, 15, 22 ja 29.10)
-
Kirurg Enno Kase - 8.45-16
(7, 14, 21 ja 28.10)
- 8.45-16
(23.10)
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - 8-14
(8, 15 ja 22.10)
8-14
(9, 23 ja 30.10)
Kopsuarst Helina Survo - - 9-15 9-15
(1 ja 29.10)
-
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12 - 12-15 - -
Lastearst Maarja Kärsin 12.30-14
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16 9-15
(2 ja 9.10)
13-16.10 ja 30.10 koolitus
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(14.10)
-
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14 - - 9-15
(2, 9, 23 ja 30.10)
Neuroloog Pille Murumaa - - 9-14
(7 ja 21.10)
- -
Neuroloog Aili Orula - 8-14 - 8-14 -
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30
(6.10)
- - -
Noorte nõustaja Malle Praks - - -
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(5.10)
11-19
(12, 19 ja 26.10)
8-12
(6. ja 20.10)
13-16
(14.10)
11-16
(22.10)
-
Noorte nõustaja Esta Jüris - 13-16
(13.10)
9-16
(28.10),
11-19
(7.10)
- -
Ortopeed Marju Kelviste 9-12
(6ja 27.19)
9-15
(20.10)
8-12
(16.10)
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-14 - 12-18.10 puhkus
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - - 19-25.10 puhkus
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
Psühhiaater Pille Talvik 8.30-15 8.30-15 8.30-15.30 8.30-15 8.30-15
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Psühholoog Andres Valk - - - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15 - - - 8-15
(2, 9 ja 30.10)
Reumatoloog Annika Valner - - 8-15
(22.10)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - - 10-15
(9 ja 30.10)
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(5, 12 ja 26.10)
8-16
(19.10)
8-14 8-14 8-14
(1, 8 ja 22.10)
8-16
(15.10)
8-14
(2, 16 ja 30.10)
8-16
(9 ja 23.10)
29-30.10 koolitus
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - - 29.09-12.10 puhkus
Silmaarst Aleks Kree - - - 9-16
(15.10)
-
Silmaarst Anne-Liis Matson 8-14 10.20- 16.35
(20.10)
10.45- 16.35
( 27.10)
15-17
(14.10)
8-14
(1, 8, 22 ja 29.10)
12.30-14.30
(15.10)
8-14
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Sisearst Margus Põder 12.40-16
(14 ja 28.10)
Sisearst Marika Niinemets 12.40-16
(08.10)
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(8, 21 ja 28.10)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - 9-12
(14.10)
8.30-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-14 10-12 - 10-14
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - 8-12
(1, 8 ja 15.10);
8.30-10
(22.10)
8.10.30
(29.10)
-
Uneraviõde Ketlin Veeväli 9-15 - - - -
Uroloog Tõnu Juul 11-16
(5, 12 ja 26.10)
11-14
(6,13 ja 27.10)
11-16
(7, 14 ja 28.10)
10-15
(1, 8, 15 ja 29.10)
-
Vaimse tervise õde (täiskasvanud) Eve Aavik - -