Täna olid Viljandi haiglas külas Valga haigla füsioterapeudid

18.05.2023

Täna, 18. mail külastasid Viljandi haiglat füsioterapeudid Valga haiglast, et tutvuda siinsete taastusravi võimalustega ning arutada omavahelisi võimalikke koostöökohti.

„Meil oli väga hea meel Valga haigla kolleegidega kohtuda ja tutvustada neile meie haigla erinevaid taastusravi võimalusi ning arutada koostöö tegemise võimalusi,“ ütles taastusravikliiniku juht (kt) Erli Lond.

Viljandi haigla pakub väga mitmekülgset taastusravi ning viimastel aastatel on käivitunud ka mitmeid uusi teenuseid. „Meil on tugev statsionaarse taastusravi osa, suure teenuste valikuga ambulatoorne taastusravi, koduste taastusraviteenuste võimalus ja rehabilitatsiooni osa. Panustame palju patsiendi raviteekondadesse, et nende ravi protsess oleks sujuv ja terviklik. Samuti on meie tehniline park jõudsalt kasvanud ja uuenenud. See võimaldab meil pakkuda rohkem nii aktiivravi võimalusi kui ka toetavaid raviprotseduure,“ selgitas Lond.

Kohtumisel tegi taastusravikliiniku juht (kt) Erli Lond ettekande Viljandi haigla taastusravi võimalustest ning ringkäigu ambulatoorse ja statsionaarse taastusravi ruumides.