Meestebussi vastuvõtud Viljandimaal 14. ja 15. mail

09.05.2022

Meestebuss sõidab taas koduradadel -  dr Teesi Sepa vastuvõtt leiab aset laupäeval, 14. mail kell 9-17 Viljandis Vabaduse platsil ning pühapäeval, 15. mail Suure-Jaani Tervisekoja juures. 

 
Mobiilse diagnoosikabineti vastuvõtule võib pöörduda nii konkreetse kuse- ja suguteede vaevusega kui ka profülaktiliseks kontrolliks. Regulaarne kontroll võimaldab varakult avastada nii healoomulisi kui ka onkoloogilisi probleeme. Varajane avastamine aitab kaasa ravi kergemale kulule ning tervise kiiremale taastumisele. 
 
Diagnoosikabinetis on ultraheliaparaat eesnäärme uuringuteks, kehaanalüsaator, millega saab mõõta kaalu, pikkust, lihasmassi, rasvaprotsenti, bioloogilist vanust ning muid spetsiifilisi näitajaid. 
 
Uroloogi vastuvõtuks on vajalik saatekiri perearstilt, saatekirjata on võimalus pöörduda tasulisele vastuvõtule. Kindlasti vajab vastuvõtaeg eelnevat broneerimist Viljandi haigla registratuuri tel 434 3001 või digiregistratuur.ee.
 
Viljandi haigla ja Eesti Vähiliidu koostöös käivitunud mobiilne diagnoosikabinet on kodumaakonnas peatunud seni Viljandis, Suure-Jaanis, Abja-Paluojas ja Karksi-Nuias, kus dr Sepa ning dr Rautio vastuvõtud on osutunud väga populaarseteks.
 
Järgmine võimalus meestebussis uroloogi vastuvõtule pöörduda on 4. juunil Abja-Paluojas.
 
Krista Valdvee
koostööteenuste juht
SA Viljandi Haigla
5349 5332
krista.valdvee@vmh.ee