Meestebuss sõidab taas koduradadel, uroloog dr Aleksandra Rautio

16.03.2022

Meestebuss sõidab taas koduradadel ning teenusega on liitunud uus eriarst - lisaks dr Teesi Sepale võtab vastu uroloog dr Aleksandra Rautio.

Dr Rautio on varasemalt töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumis ning praegu töötab põhikohaga Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, millele lisanduvad vastuvõtud Viljandi haigla mobiilses diagnoosikabinetis.
 
Dr Aleksandra Rautio vastuvõtt leiab aset laupäeval, 19. märtsil kell 9-17 Karksi-Nuia keskväljakul. 
Mobiilse diagnoosikabineti vastuvõtule võib pöörduda nii konkreetse kuse- ja suguteede vaevusega kui ka profülaktiliseks kontrolliks. Regulaarne kontroll võimaldab varakult avastada nii healoomulisi kui ka onkoloogilisi probleeme. Varajane avastamine aitab kaasa ravi kergemale kulule ning tervise kiiremale taastumisele. 
 
Diagnoosikabinetis on ultraheliaparaat eesnäärme uuringuteks, kehaanalüsaator, millega saab mõõta kaalu, pikkust, lihasmassi, rasvaprotsenti, bioloogilist vanust ning muid spetsiifilisi näitajaid. 
 
Uroloogi vastuvõtuks on vajalik saatekiri perearstilt, saatekirjata on võimalus pöörduda tasulisele vastuvõtule. Kindlasti vajab vastuvõtaeg eelnevat broneerimist Viljandi haigla registratuuri tel 434 3001 või digiregistratuur.ee.
 
Viljandi haigla ja Eesti Vähiliidu koostöös käivitunud mobiilne diagnoosikabinet on kodumaakonnas peatunud seni Viljandis, Suure-Jaanis ja Abja-Paluojas ning dr Sepa vastuvõtud on osutunud väga populaarseteks.
 
Järgmised võimalused meestebussis uroloogi vastuvõtule pöörduda on 30. aprillil ja 14. mail Viljandi Vabaduse platsil, 15. mail Suure-Jaani Tervisekoja juures ning 4. juunil Abja-Paluojas.
 
 
Krista Valdvee
koostööteenuste juht
SA Viljandi Haigla
5349 5332
krista.valdvee@vmh.ee