Lapsed tõid jõulukohviku heategevusprojekti raames hoolekandekeskuse klientidele jõulurõõmu

20.12.2021

Viljandi valla Päikesekiire lasteaia rühmad otsustasid oma selleaastase jõulukohviku heategevusprojektina teha kommipakid Viljandi haigla hoolekandekeskuse klientidele, kes veedavad pühad kodustest eemal. Kommipakid pandi töötajate poolt kokku jõulukohvikutes kogutud raha eest. Lisaks kommidele on igas pakis ka mõne lapse joonistus pühademeeleolu loomiseks.

Kingitused kõige noorematelt kõige eakamatele anti täna üle väikese kontserdiga. Kommipakid on esialgu veel ootamas, mil jõuluvana tuleb ning need eakatele üle annab. Kena ettevõtmist kaunistavad ka Viljandi Jakobsoni kooli õpilaste loodud kaunite soovidega pakisildid, mis on valmisid Enna Audova ja teiste VJK inglise keele õpetajate tundides. Jakobsoni kooli õpilastelt on meie eakate meelespidamine kujunemas juba kenaks traditsiooniks, eelmise aasta jõulude ajal valmistati eakatele jõulukaardid ning kirjutati kirjad. Loodame, et jagatud jõulurõõm rikastab nii Päikesekiire kui Jakobsoni laste ja õpetajate pühadeaega.
 
Päikesekiire lasteaia direktor Astra Jamnes andis hoolekandekeskuse töötajatele üle ka heade soovide raamatu, kuhu on koondatud kokku lastevanemate soojad soovid, lisaks kirjutas ka jõuluvana ning lapsed illustreerisid teost oma vahvate joonistustega. Direktor ütles kingitust üle andes, et seda raamatut on hea lugeda, kui tekib väike mõtiskluse hetk ja saab nende ilusate soovidega oma hinge kosutada.
 
Hoolekandekeskuse töötajad tänasid südamest ning panid lastele vahva etteaste eest kullakarva medalid kaela.