Hoolekandekeskuse juht vahetub

30.07.2020

29. juulil oli viimane tööpäev Viljandi haigla hoolekandekeskuse juhil Kaja Kogeril. Kaja Koger töötas Viljandi haiglas 2004. aastast ning juhtis hoolekandekeskust (endise nimega õendus-hoolduskeskust) suvest 2011.

 
Hoolekandekeskuse juhi lahkumine toimub juhatuse ja keskuse juhi vahelisel kokkuleppel. Seoses teenuste struktuuri muutumisega ning uute teenuste lisandumisega vaadati üle plaanid ja tulevikunägemused ning keskuse juht leidis, et teda ootavad ees uued ja teistsugused väljakutsed.
 
Viljandi haigla juhatuse esimees Priit Tampere tunnustas Kaja Kogerit väärtusliku panuse eest haigla teenuste arendamisel: "Kaja on hämmastava töövõimega inimene. Temaga koos oleme teinud olulisi ja suuri asju, mis on parandanud meie teenuste kvaliteeti. Üks olulisemaid tegusid oli hoolekandekeskuse ümarmaja, Eestis ainulaadse maja valmimine Jämejala pargis 2013. aasta alguses. Tänan Kajat selle suure panuse eest kogu Viljandi haigla nimel!".
 
Hoolekandekeskuse juhtimise andis Kaja Koger ajutiselt üle haigla sotsiaaltöö juhile Kairi Noolele, õige pea kuulutatakse välja konkurss hoolekandekeskusele uue juhi leidmiseks.
 
 
Krista Valdvee
koostööteenuste juht
SA Viljandi Haigla
tel 5349 5332
krista.valdvee@vmh.ee