Hoolekandekeskuse hooldusosakonnas toimus perepäev

25.07.2023

Laupäeval, 22. juulil toimus Viljandi haigla hoolekandekeskuse hooldusosakonnas perepäev.

Perepäev hooldusosakonnas on päev, mil lähedased tulevad klientidele külla ning koos veedetakse toredalt aega. Perepäevade traditsiooniga alustati hooldusosakonna juhataja Leevi Hiiesalu sõnul aastal 2021. „Seoses koroonaviiruse leviku ja erinevate piirangutega me kahjuks 2022. aastal perepäeva korraldada ei saanud. See aasta oli aga sündmus pikalt ette planeeritud ja lähedasi varakult teavitatud,“ ütles ta.

Sel aastal registreeris perepäevale 65 lähedast, kuid kohale tuli Hiiesalu sõnul ka perekondi, kes end registreerida ei jõudnud. Seega oli majas orienteeruvalt 70 külalist.

Sündmusel esines muusikalise etteastega ansambel „Ajatu“, kes lauls, nagu nimi ka ütleb, ajatuid laule, mis paljudel on peas. „Kontsert sai väga positiivse tagasiside. Rõõm oli näha, et külalised laulsid kaasa ja oli tajuda väga mõnusat sünergiat majas,“ kirjeldas Hiiesalu.

„Hooldusosakond pakkus külalistele muffineid, mille küpsetasid erihoolduse kliendid. Suur tänu neile selle eest! Lisaks olid ka lähedased ääretult lahked ja tõid kaasa erinevaid suupisteid ja kringleid. Lauad olid lookas ja maja positiivset energiat täis,“ lisas hooldusosakonna juhataja.

Lisaks on majas üleval ka näitus MTÜ Viljandi Fotoklubi poolt, mis annab mõnusa koduse tunde. Näitus jääb ülesse hetkel teadmata ajaks ja on vaadeldav kõikidele klientidele, nende lähedastele ja teistele külalistele.