Kabinet Arst E T K N R Märkused
Ämmaemand Tiia Helve - - - 8-12
(23.02)
8-15
(3, 10 ja 17)
Ämmaemand Kadi Mitt - - 16-19
(8, 15 ja 22)
- -
Ämmaemand Marge Varik - - 8-12 ja 13-16
(1.02), 13-16
(22.02)8-10 ja 14-16
(8.02)
Diabeediõde Reelika Espenberg 8-15
(27.02)
- 8-15
(1 ja 8)
8-15
(2 ja 23)
8-15
(3 ja 17)
Diabeediõde Kristi Tiits - 8-15
(7.02)
- - -
Endokrinoloog Triin Eglit 9-16 - 9-16 - -
Endokrinoloog Hella Vides 9-15
(6, 13 ja 20)
9-15 8-12
(15 ja 22)
9-14
(9 ja 16)
8-12
(10.02)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-12
(1, 8, 15 ja 22)
- -
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-12
(14, 21 ja 28)
- - -
Endoskoopilised uuringud Ingrid Kull - - - - 9-10.20 ja 12-13.20
(3, 10 ja 17)
Gastroenteroloog Ingrid Kull 15-17 - - - 8.30-11.30 ja 14.30-15.30
Günekoloog Kaja Saarepuu 11-16
(20 ja 27), 13-6
(6.02) ja 8-12
(13.02)
13-16
(21.02)
13-16
(22.02) ja 8-12
(1.02)
8-12
(16.02)
8-12
(17.02)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(6 ja 27), 13-16
(13 ja 20)
8-12
(14.02), 13-16
(7.02)
8-12
(8.02), 13-16
(15.02)
8-12
(2.02), 8-16
(16.02)
8-12
(17.02), 8-12 ja 13-16
(10.02)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12 ja 13-16 - - -
Günekoloog Diana Vanaveski - - 10-12 ja 13-14
(8.02), 8-12
(22.02)
- -
Günekoloog Malle Praks - 8-12 ja 13-16 8-12 ja 13-16 - -
Günekoloog Kati Sild - - 9-12 ja 13-16
(8 ja 22
- -
Günekoloog Karina Luik - - - 8-12
(9 ja 23), 13-15.30
(2 ja 16)
13-15.30
(17.02)
Gestatsioonidiabeedi nõustaja Tiia Helve - - 16-19
(8 ja 22)
- -
Gestatsioonidiabeedi nõustaja Esta Jüris - - - - -
Imetamisnõustaja Kadi Mitt - - 16-19
(8 ja 22)
- -
Infektsionist Kadri Kõivumägi - - - 12-15
(9.02)
-
Infektsiooniõde Maris Paas - - - 14-15
(2, 9 ja 16)
14-15
(3, 10 ja 17)
Insuldiõde Relika Kobin - - - 13-15
(9.02)
-
Insuldiõde Ulvi Skirta - - - 12-15
(2 ja 16)
-
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 9-15
(2, 9 ja 6), 9-12
(23.02)
8-14
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 8.40-14
(8, 15 ja 22)
- - -
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 8.20-15.20
(13.02)
- 8.20-15.20
(1, 15 ja 22)
8.20-15.20
(2, 9 ja 16)
-
Kirurg Jaan Kõiv 9-16 - - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - - 8.45-16
Kirurg Andres Tiit - 8.45-16 - - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 8.45-16
(2, 9 ja 16), 8.45-12
(23.02)
-
Kirurg Enno Kase - - 8.45-16
(8. 15 ja 22)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14
(13, 20 ja 27)
8-14
(14, 21 ja 28)
- - -
Kopsuarst Alvi Mikk 8-14
(6.02)
8-14
(7.02)
- 8-14
(2 ja 9), 8-11
(23.02)
8-14
(3 ja 10)
Kopsuarst Helina Survo-Charaf - 9-15
(14 ja 28)
9-15
(15 ja 22)
9-15
(15.02)
-
Kopsuhaiguste õde Aivi Saharov - - 9-14
(8.02)
14.30-15.30
(2 ja 9)
-
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12 - 12-14
(5, 15 ja 22), 9.30-11
(1.02)
- -
Lastearst Maarja Kärsin 12.30-14
(20.02)
- 12.30-14
(1.02)
- -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Taavi Hallik - - - - 9-15
Logopeed Reet Nigol - - - - - vastuvõttu ei toimu
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15
(13 ja 27)
- - - 9-15
(3 ja 17)
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14
(7, 14 ja 21)
9-15
(1, 8, 15 ja 22)
10-16
(2, 9 ja 16), 10-11
(23.02)
9-15
(3.02)
Neeruhaiguste arst Külli Kõlvald 10-14
(13.01)
- - - -
Neuroloog Pille Murumaa 8-15
(6 ja 20)
- 8.30-15 -
Neuroloog Aili Orula - 8-14 - 8-14, 8-12
(23.02)
-
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-18
(6 ja 20), 12-19
(13 ja 27)
- - - -
Noorte nõustaja Karina Luik - 8-12 ja 13-16 - - -
Noorte nõustamine Malle Praks - - - - 8-12 ja 13-16
(3 ja 17)
Ortopeed Marju Kelviste - 9-14
(14.02)
- - 9-14
(3.02)
Psühhiaater Carmen Arak - 9-15 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - - - 9-13 - 6.02-12.02 puhkus
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - - 27.02-05.03 puhkus
Psühhiaater Inger Martihhin 9-14 - 9-14 10-14 -
Psühholoog Margit Saks 9-13 9-13 - - -
Reumaõde Ülle Older 8-15
(20.02)
8-15
(21.02)
- 8-16
(2.02)
8-15
(3 ja 17)
Reumatoloog Mare Tender 8-15
(9, 16, 23 ja 30)
- - - 8-15
Reumatoloog Annika Valner - - - 8-15
(5.01)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - - 10-15
(10.02)
Rinnakabinet Anne-Liis Pärna - - - 10-14 (2 ja 16) -
Silmaarst Kadri Põder 8-14 8-14 8-14
(8, 15 ja 22)
8-14
(2 ja 9), 8-12
(23.02)
8-14
(3, 10 ja 17)
Silmaarst Anne-Liis Matson 8.20-14.30
(6, 20 ja 27)
8.20-14.30
(7, 14 ja 21)
8.20-14.30 - -
Silmaarst Aleks Kree 9-16
(6 ja 20)
- - - -
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Sisearst Margus Põder - - 12.40-16
(8 ja 22)
- -
Sisearst Marika Niinemets - - 12.40-16
(1 ja 15)
- -
Sisearst-allergoloog Eleri Luhamets - 10-15
(13.02)
10-15 9-15
(2, 9 ja 16), 9-12
(23.02)
9-14
(3 ja 10)
Siseõde Triinu Rõigas - 8.30-15 8.30-15
(15.02)
- -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12 - -
Taastusravi arst Mare Koort - - - 8.20-12.20 -
Taastusravi arst Krista Lääne - - - -
Töötervishoiuarst Ruudo Annus - - - - -
Tromboosiõde Jane Alber - - 9-15
(1 ja 15)
- -
uneraviõde Ketlin Veeväli 9-15 - - - -
Uroloog Tõnu Juul 11-15
(6, 13 ja 20)
13.40-15
(7 ja 21), 11-15
(14.02)
11-15 10-15
(2, 9 ja 16)
-
Vaimse tervise õde Anne Mirka 8.15-15
Vaimse tervise õde Karina Zaranek - 9-15
(28.02)
9-15
(1.02)
9-15
(9 ja 23)
9-15
(3 ja 17)
Vaimse tervise õde Kaia Sammasto - - 9-12
(8 ja 22)
- -
Vaimse tervise õde Eve Aavik - - 9-15
(8 ja 22)
9-15
(2 ja 16)
9-15
(17.02)