Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15 8-12
(16.10)
9-15
2.10)
9-14 8-12
(4., 11.10 ja 18.10)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-12
(2., 9., 16.10 ja 23.10)
- -
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-11
(8., 15.10 ja 29.10)
- - -
Endoskoopilised uuringud Marina Kanter - - - - - 9-13
(12.10, laupäev)
Günekoloog Malle Praks 8-12
13-16
(28.10)
8-12
(1., 8.10 ja 29.10)
8-12
13-15
(2., 9.10 ja 30)
8-12
13-16
(3., 10.10 ja 31.10)
-
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(7.10)
8-10
13-16
(1., 8.10 ja 15.10)
10-12
13-16
(2., 16.10 ja 30.10)
8-12
(10.10)
8-12
(4.10 ja 11.10)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(7.10)
8-12
(1., 8., 15.10 ja 29.10)
8-12
(30.10)
8-10
13-16
(3., 24.10 ja 31.10)
10-12
13-16
(4.10)
Günekoloog Leeni Soomere 8-12
13-16
(14.10 ja 28.10)
8-12
13-16
(8.10)
8-12
13.16
(9.10 ja 23.10)
8-12
13-16
(10.10 ja 24.10)
8-12
13-16
(11.10 ja 25.10)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(1., 15.10 ja 29.10)
- 8-12
13-16
(3., 17.10 ja 31.10)
-
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12
13-16
(2., 9., 16., 23.10 ja 30.10)
- -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 10-16 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 10-16 8-14 14.-20.10 puhkus
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 9-14 - - 9-14
(11.10 ja 18.10)
21.-27.10 puhkus
Kirurg Jaan Kõiv 9-15.30
(7., 14., 21.10 ja 28.10)
- - 9-15.30
(24.10)
-
Kirurg Tiidrek Koemets - 9-15.30
(15.10)
- - 9-15.30
(4., 11., 18.10 ja 25.10)
Kirurg Andres Tiit - 9-15.30
(1., 8.10 ja 29.10)
- - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 9-15.30
(2.10)
9-15.30
Kirurg Enno Kase - - 9-15.30
(9., 16., 23.10 ja 30.10)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - 9-13
(2.10)
9-13
(3., 17.10 ja 24.10)
9-13
8-13
(4.10 ja 25.10)
Kopsuarst Helina Survo - - 9-15
(9., 16., 23.10 ja 3.10)
9-15
(10.10 ja 31.10)
-
Lastearst Tiia Voor - - - - -
Lastearst Gerli Mirka 12-15 - 10-13
(2.10 ja 16.10 )
- - 21.-27.10 puhkus
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 - - - 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16 9-15
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(3.10)
-
Neuroloog Aili Orula - 8-14 8-14 8-14 8-12 8.10.-11.10, 15.10- 18.10.19 vastuvõttu ei toimu
Neuroloog Ülla Linnamägi - - - - 8.30-15
(25.10)
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Malle Praks - 13-16
(1., 8.10 ja 29.10)
- - 8-16
(4.10 ja 11.10)
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(14., 21.10 ja 28.10)
- - -
Noorte nõustaja Esta Vahtra - - 9-16
(2., 9., 16.10 ja 30.10)
- -
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - - - 10-15 - 21.-27.10 puhkus
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - - 21.-27.10 puhkus
Psühhiaater Riina Arendi - - - - 9-14
(4., 11.10 ja 18.10)
Psühhiaater Üllar Kerner - - 9.30-13 10-13 - 30.09-6.10 puhkus
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Karmen Vool - - 8.30-15.30 - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Psühholoog Andres Valk - 9-15.30 - - -
Psühholoog Riina Pürg - - 9-16 - -
Psühholoog Heleri Olo - 10-15 - - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15 - - - 8-15
(11.10 ja 25.10)
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(14.10)
8-16
(21.10 ja 28.10)
8-14
(1., 15., 22.10 ja 29.10)
8-14
(2., 16., 23.10 ja 30.10)
8-14
(3., 24.10 ja 31.10)
8-16
(17)
8-14
(18.10)
8-16
(25.10)
4.10 koolitus, 07.-11.10 puhkus
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Diana Letjutšaja - - - 8.20-15
(24.10)
-
Silmaarst Aleks Kree - - - 9-16
(3.10)
-
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(2., 9., 16.10 ja 23.10)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - - - 8.40-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-12 8.20-12 - - 10-12
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - 9-11 - - 16.10 koolitus
Uroloog Tõnu Juul 10-13
(7., 14.10 ja 28.10)
- - - -