Korduma kippuvad küsimused (KKK):

13.05.2020

 1. Kas ambulatoorne vastuvõtt/plaaniline operatsioon/plaaniline uuring toimuvad?
Kui te olete meie teenusele registreerunud, siis võetakse teiega vähemalt kaks tööpäeva enne planeeritud aega ühendust telefoni teel ja antakse teada, kas vastuvõtt toimub või kuidas edaspidine ravisuhe jätkub. Vastuvõttudele saab registreeruda läbi digiregistratuuri või helistades haigla üldregistratuuri numbril 434 3001 (E-R 08.00 – 16.00). Psühhiaatriakliiniku ambulatoorse vastuvõtu registratuuri number on 4354 248.
 
2. Kas saab anda vereproovi, teha röntgenit?
Saab. 
Kui viirusinfektsiooni nähud puuduvad, siis toimub vereproovi andmine 1.korrusel ja röntgen tavapäraselt radioloogia osakonnas 4. korrusel. Kõik hoonesse sisenejad täidavad tervisedeklaratsiooni ja läbivad esmase triaaži.
Viirusinfektsiooni nähtude korral on vajalik eelregistreerimine telefonil 5886 3313 (E-R 08.00 – 16.00). Antakse juhtnöörid edsiseks käitumiseks.
 
3. Kuidas saan kontakti oma erialaarstiga või registreeruda eriarsti vastuvõtule?
Võtke ühendust üldregistratuuri numbril 434 3001. Vastuvõtule saate ennast registreerida ka läbi digiregistratuuri: digilugu.ee
 
4. Kas isa/tugiisik saab viibida lapse sünni juures?
Vähemalt eriolukorra lõpuni see kahjuks võimalik ei ole. Muudatustest teavitame koheselt läbi erinevate kanalite.
 
5. Kas lastepsühhiaatri vastuvõtt toimub?
Vähemalt maikuu lõpuni toimuvad lastepsühhiaatri ambulatoorsed vastuvõtud virtuaalselt.
 
6. Kuidas pääseb EMO-sse?
EMO-sse pöördudes tuleb läbida soovituslikult telefoni teel eeltriaaž – selleks palume saabudes helistada triaaziõele telefonil 5307 0629 või helistada uksekella ja oodata, kuni teile vastu tullakse.

7. Kas haiglasse pakke saab saata?
Peahoonesse (kontrollpunkti) saab pakke tuua tööpäevadel 08.00 – 16.00 (välja arvatud hoolekandekeskuse osakonnad). Hoolekandekeskusesse ja psühhiaatriakliinikusse saab pakke tuua alates 18. maist. Kindlasti peab paki peal olema saaja nimi ning osakond.

8. Kuhu ja mis kellaaegadel saan tuua laborianalüüse?
Analüüse saab tuua haigla kontrollpunkti (1.korruse fuajees) tööpäeviti 08.00 – 15.30.
 
9. Kust saan siseneda taastusravi protseduurile/teenusele?
Ambulatoorse taastusravi sissepääs asub haigla Paalalinna-poolses küljes (viidad suunavad). Võimalik on siseneda ka haigla peauksest.