Tule 15. novembril Jämejalale, vanade asjade oksjonile!

25.10.2018

15. novembril toimub Jämejalal (Saariku tee 8) vanade asjade oksjon.

Tule vaatama, ehk just Sulle või Sinu sõbrale leidub midagi tarvilikku! 

Vaata oksjonile tulevate asjade nimekirja:

Tutvu oksjonil osalemise tingimustega:

Oksjonile kogunemine ja oksjoninumbri saamine

Ootame teid alates kella 13.00st aadressil Jämejala küla Saariku tee 8. Kohapeal täidab ja allkirjastab oksjonil osaleja registreerimislehe ning saab oksjoninumbri. Oksjon algab kell 13.30.

Enampakkumine

Oksjoni viib läbi oksjonipidaja, keda abistavad saali jälgimisel ja pakkumiste registreerimisel oksjonisekretärid. Enampakkumine toimub oksjonipidaja juhtimisel. Enampakkumine algab asja esitlemisega ning alghinna väljakuulutamisega. Alla saja euro puhul on hinnasamm 5 eurot, üle saja euro puhul on hinnasamm 10 eurot.

Oksjonil osaleja annab osalemissoovist märku selgelt oksjoninumbri tõstmisega ning vajadusel lisaks ka muul selgelt pakkumisena tõlgendataval moel. Enampakkumine kestab hetkeni, mil oksjonipidaja kinnitab viimasena tehtud pakkumise kolmandat korda oma haamrilöögiga,  nimetades oksjoni võitja oksjoninumbri.

Oksjonipidaja poolt kinnitatud lõplik ostuhind ehk haamrihind on ostja jaoks siduv. Oksjonipidajal on õigus vaidluste tekkimise korral otsustada eseme müügi tühistamine või koheselt uue pakkumise korraldamine. Vaidluste korral arvestab oksjonipidaja oksjoni sekretäri(de) tähelepanekutega.

Ostuhind ja tasumine

Ostuhind on haamrihind, mis märgitakse oksjoni sekretariaadist igale ostjale väljastatavale leping-arvele.

Oksjonilt ostetud asjade eest saab tasuda sularahas kohapeal, kaardimaksega peahoone (Pärna tee 3 II korrus C-korpus) kassas kui ka ülekandega. Makse tuleb sooritada 7 päeva jooksul peale oksjoni toimumist. 

Ostetud asja kättesaamine

Ostja saab asja kätte pärast makse sooritamist oksjonimajast Jämejala küla Saariku tee 8. Kui maksmine toimub ülekandega, saab ostja asja kätte pärast arve tasumist.

Asjade kättesaamiseks pöörduda tööpäeviti kell 8.00-16.00 Viljandi haigla majandusosakonna juhataja poole telefonil 528 6630.

Kõigi ostetud asjade äraviimisega seotud toimingute eest (sh transport, laadimine) vastutab ostja.

Asjad tuleb ära viia 14 päeva jooksul peale oksjoni toimumist. Juhul kui asja eest ei ole tähtaegselt tasutud või järele tuldud hiljemalt 14 päeva jooksul, on oksjonipidajal õigus asjad realiseerida muul moel. 

Küsimuste korral palume pöörduda e-posti aadressil rein.telling@vmh.ee või telefonil 5224 885.